Spring naar content
Diekirch – Valkenswaard
Diekirch - Valkenswaard
  • Home
  • De Stichting
    • Het bestuur en bestuurlijke uitgangspunten
    • Contact
    • Foto’s
    • Films
    • Eregalerij
    • Medewerkers
  • De tocht
    • Route vanuit Diekirch
    • Korte tocht
    • Route beschrijvingen vanuit Diekirch
    • Startlocatie
    • Controleposten
    • Aankomstlocatie
    • Reglement
    • Adviezen
    • Testimonials
  • Inschrijven tocht
    • Inschrijven voor busvervoer naar Diekirch
  • Nieuws
  • Crocusrit
  • Sponsoren
    • Sponsoren A
    • Sponsoren B
    • Exposure
  • Deelnemers
    • startlijst
  • Deutsche Version
    • Die Route 2024
    • Die Regeln
    • Empfehlungen
    • Anmeldung allgemein
    • Ablauf Anmeldung Teilnehmer
    • Anmelden Bustransport
Facebook page opens in new window
Zoeken:
  • Home
  • De Stichting
    • Het bestuur en bestuurlijke uitgangspunten
    • Contact
    • Foto’s
    • Films
    • Eregalerij
    • Medewerkers
  • De tocht
    • Route vanuit Diekirch
    • Korte tocht
    • Route beschrijvingen vanuit Diekirch
    • Startlocatie
    • Controleposten
    • Aankomstlocatie
    • Reglement
    • Adviezen
    • Testimonials
  • Inschrijven tocht
    • Inschrijven voor busvervoer naar Diekirch
  • Nieuws
  • Crocusrit
  • Sponsoren
    • Sponsoren A
    • Sponsoren B
    • Exposure
  • Deelnemers
    • startlijst
  • Deutsche Version
    • Die Route 2024
    • Die Regeln
    • Empfehlungen
    • Anmeldung allgemein
    • Ablauf Anmeldung Teilnehmer
    • Anmelden Bustransport

Inschrijven niet meer mogelijk

De mogelijkheid tot inschrijven is afgelopen dinsdagnacht gestopt. Beide tochten zijn nagenoeg volgeboekt. Alle deelnemers zijn inmiddels opgenomen in het rennervolgsysteem van Simac IDS en de scanpasjes zijn toegekend. Wij kunnen geen verdere inschrijvingen meer accepteren.

24 augustus 2023

Bericht navigatie

VorigeVorig berichtUpdate tocht vanuit DiekirchVolgendeVolgend berichtFoto’s editie 2023
Contact
Henry de Wit:
+31(0)6 222 492 86

Vind ons op:

Facebook page opens in new windowMail page opens in new window
Onze hoofdsponsor
Corner Office
Testimonials

Beetje een nabrander, ik was er nog niet aan toegekomen, maar ik wilde me inderdaad aansluiten bij de loftuitingen over ook weer deze editie (2023) van Diekirch-Valkenswaard.

Het was mijn eerste, had al veel over de historie gehoord en ja, dan kan deze niet op je lijst ontbreken.

Alle organisatorische zaken waren helder en nauwgezet en het plezier en de ervaring van het team was overal voelbaar. Het was een levendig evenement.

Ook de routes waren prachtig en deskundig. Ik kan er een klein beetje over meepraten, omdat ik ze zelf sinds een paar jaar ook maak en weet hoeveel werk het is en hoe moeilijk het is om een route te maken die er voor de deelnemers zo ‘makkelijk’ en vloeiend uitziet. Veiligheid, duidelijkheid, wegdek, afwisseling, vergunningen, uitpijlen, publiceren etc, etc. Petje af.

Een tocht waar het hart nog in zit, hetgeen door de ontvangst en ambiance op de Markt in Valkenswaard nog eens onderstreept werd.

Nogmaals chapeau en weer veel inspiratie voor de volgende toegewenst, vriendelijke groet, Wim van Unen

Chapeau !

Bedankt voor de organisatie, het was weer TOP.

Ik wil een speciaal dankwoord geven aan de mensen op de post in Neeroeteren.

Bij aankomst daar kreeg ik kramp in mijn benen en kon niet meer verder fietsen. De mensen op de post waren bezorgd en hebben mij

(en m’n fiets) goed verzorgd. Hartstikke bedankt mensen!

Sportieve groeten,

 

Ludo

Complimenten

Nogmaals dankjewel om alsnog een wachtlijst aan te houden voor mensen die in eerste instantie de “boot” hadden gemist. Ik heb genoten van mijn 5de keer, ook al was klimmetje 2 in Vianden een serieuze bult omhoog, de regen op de Botrange,… maar wat me ALTIJD opvalt is de enorm knappe organisatie en een volledig uitgepijlde tocht.. echt een unicum!

Ik zeg elk jaar “nooit meer” maar dat veranderd volgende week wellicht weer naar “even kijken wanneer het volgend jaar doorgaat”.. dus bij deze tot volgend jaar.. en nogmaals proficiat met de puike organisatie!

Jan

Tocht 2025

Super bedankt voor de mooie en goed georganiseerde tocht van gisteren. Ik heb er ontzettend van genoten zoals ook de 9 andere keren dat ik er aan deelnam.

Fijn je ook persoonlijk gesproken te hebben in Diekirch. Er komt heel wat kijken om het voor iedereen naar zijn/ haar zin te doen.

Nogmaals, super blij en tevreden. Doen jullie goed in Valkenswaard en voor Valkenswaard. De route, top. Gelukkig is het wegdek bij La gilleppe ook voortaan glad.

Hoop dat 2024 weer een uitdaging wordt voor mij en alle ander wielrijders.

Graag ook dank aan alle andere binnen uw organisatie en vrijwilligers.

Met sportieve groet,

Tonnie van Bussel

Editie 2023

Het was een onvergetelijke dag voor mij. Onderweg hebben ik meerdere keren tegen fietsers gezegd hoe ik de organisatie bewonder. Wat ik heb meegemaakt en gezien klopte allemaal. Gewoon top, chapea en dank juliie hartelijk. Hopelijk tot volgend jaar.

Sportieve groet,
Harry

Onvergetelijke dag

Het was weer als vanouds! Bedankt voor alle moeite. Die 400 deelnemers brengt wel een bepaalde rustige en gemoedelijke sfeer onderweg.
En bij veel toertochten ontvang je alleen nog een GPX en geen pijlen meer onderweg. Toch een punt om over na te denken want het scheelt enorm veel werk voor de (schaarse) vrijwilligers.

Succes met de editie 2023, dan ga ik de 15 volmaken :-)

Als vanouds
© 2026 Diekirch-Valkenswaard

design en realisatie: Meermakers > design. web. motion.

Terug naar boven